Marka Hörmann

Spółka Hörmann od lat profesjonalizuje się dyscypliną Hörmann oraz jest najogromniejszym producentem bram, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Spółka Hörmann jest marką rodową operującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie współczesnych rozstrzygnięć oraz najlepszej klasy produktów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków i prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa siedziba marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże punkcie poza sekretariatami siedziby, mieszczą się również składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, firma posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości marka zatrudnia w nich ponad stu wysoce doświadczonych etatowców. Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć partnerów handlowych w zasięgu całego obwodu. Zapewnia ona ekspresowy oraz fachowy serwis oraz poświadcza odpowiednią, umiejętną obsługę kontrahenta.